Průvodcovství
Választásaim kigyűjtése
Nincs választás
A „Választásaim kigyűjtése“ arra szolgál, hogy ha szállásböngészés közben olyan szállásra, szolgáltatásra akad, amely felkeltette érdeklődését, ide kigyűjtheti őket és ha későbbiek során vissza akar térni rájuk, azt így egyszerűen megteheti. Ha kitölti a „Választásom“-ban lévő űrlapot és ezt elküldi irodánknak, lekérjük a lehetőségeket és a lehető legrövidebb időn belül írásban visszaigazoljuk Önnek a foglalást.

Průvodkyně v maďarštině

Dobrý den !
Jmenuji se Alžběta Blahútová. Jsem maďarské národnosti, mám české občanství a s mojí rodinou už více než 25 let žiji v Praze.
Protože mám velmi ráda historii a obdivuji Prahu jako město, které pojí s maďary mnoho dějepisných a kulturních událostí, věnuji se průvodcování v maďarském jazyce podle platných předpisů již od začátku devadesátých let. Základní kurz jsem absolvovala u Pražské informační služby. V současné době vlastním živnostenský list na průvodcování a provozování cestovní agentury, získala jsem profesní kvalifikaci Průvodce cestovního ruchu 65-201-N u autorizované firmy TYRKYS a jsem držitelem certifikátu o absolvování školení Klientský servis u Prague City Tourism. Jsem členkou Asociace průvodců ČR. 
Nabízím průvodcování v maďarském jazyce agenturám, soukromým osobám, rodinám i skupinám. Ráda pracuji s lidmi, organizuji a zajišťuji vše potřebné. Neustále kladu důraz na sebevzdělávání a rozšiřování vědomostí.
Průvodce Mým hlavním cílem je spokojenost turistů, které provádím. Chci, aby dostali kompletní obraz o bohaté historii i současnosti České republiky, aby spokojeni odjížděli a rádi se zase vraceli.

Nebudete zklamáni, pokud využijete mých služeb.